Коротко та чітко розглянемо питання:
- Як піти з Фейсбуку
- Чи можна буде відновити сторінку
- Які дані втечуть, а які — ні
- Чи варто видаляти свою сторінку
- Які є варіанти
Увага! Сторінка у Facebook видаляється назавжди. Її не поновити. Це – відповідальний крок. Видаляєш сторінку – значить, прощаєшся з нею, знищуєш її повністю, без надій на повернення.
Врахуй, що видаляючи сторінку, ти не видалиш листування — твої надіслані повідомлення залишаться у всіх, кому ти писав. А видалення інших даних, наприклад твоїх коментарів на інших сторінках, може зайняти до 90 днів. Тому видаленням сторінки ти не вирішиш жодної нагальні проблеми, якщо вона пов’язана з повідомленнями, які ти необережно надсилав, або коментарями, які десь залишав.
Якщо хочеш видалити сторінку на час, не видаляй її, а деактивуй («Налаштування – Управління обліком – Редагувати – Деактивувати обліковий запис»).
Як видалити сторінку? Інструкція по кроках
Сторінка віддаляється із Фейсбуку назавжди! Її не поновити! Ти не приховуєш її на якийсь час, ти видаляєш її назовсім!
Увійди на свою сторінку з логіном та паролем. Якщо доступу немає, доведеться його відновити.
Також знайти видалення сторінки можна самому. Відкрий «Довідковий центр» (через знак питання праворуч вгорі на синій смузі), потім «Управління обліком – Деактивація або видалення облікового запису – Як видалити свій обліковий запис назавжди». Після цього знайди в тексті посилання «…якщо ви хочете назавжди видалити обліковий запис, увійдіть до нього і повідомте нам про своє рішення» — це воно і є.
У тебе запитають, чи ти хочеш видалити свою сторінку у Фейсбуці. Це останній шанс передумати. Якщо точно вирішив видалити, натисніть «Видалити обліковий запис»:
Щоб підтвердити видалення, у тебе запитають пароль від сторінки. Введи його і знову натисніть «Видалити обліковий запис». Сайт може також запросити капчу (набір символів із картинки).
З’явиться повідомлення, що сторінку деактивовано (приховано і нікому не видно), а через 30 днів буде видалено остаточно. Якщо зайдеш на сторінку з логіном та паролем упродовж цих 30 днів, її ще можна буде відновити. Після цього нічого зробити не можна, сторінка зникне назавжди.
Як видалити сторінку у Фейсбуці, якщо немає доступу?
Прийде спочатку відновити доступ, адже не можна видалити сторінку, не маючи жодних прав (тобто, не маючи можливості увійти на неї). Це може зробити лише власник сторінки. А якщо ти не можеш увійти на сторінку, як Фейсбук відрізнить тебе від сторонньої людини? Використовуй посилання «Забули обліковий запис?» на головній сторінці Фейсбуку, щоб відновити доступ на адресу електронної пошти або номер мобільного телефону. Зазвичай це посилання знаходиться вгорі, трохи нижче за те місце, де вводиться пароль для входу на сайт.
Чи варто видаляти сторінку?
Аргументи за:
- Фейсбук забирає твій час.
- Фейсбук збирає дані про тебе, щоб показувати рекламу та, можливо, передавати третім особам.
Аргументи проти:
- Твої друзі та знайомі все одно залишаться у Фейсбуці.
- Видаливши сторінку, ти нікому нічого не доведеш. Всім начхати.
- Сторінка у Фейсбуці тобі ще стане в нагоді, тому краще її залишити.
- Часто буває, що незабаром люди передумують і хочуть відновити сторінку. Іноді наступного дня, іноді через рік. Але якщо мине більше 30 днів, сторінку не повернутиме.
Підсумок: не поспішай приймати рішення, про яке ти можеш пошкодувати. Якщо хочеш відпочити від Фейсбуку, можеш деактивувати обліковий запис на час. Тоді ти зможеш повернутися будь-якої миті.
Деактивація облікового запису замість видалення
Деактивація (відключення) облікового запису приховує твою сторінку на стільки часу, скільки тобі потрібно, і дозволяє повернутися в будь-який момент (на відміну від видалення облікового запису).
Як ми вже розповіли, ця функція знаходиться в розділі “Налаштування – Управління акаунтом – Редагувати – Деактивувати акаунт”. А щоб потрапити до налаштувань, використовуй трикутник-стрілочку праворуч вгорі у повній версії сайту Facebook.
Коли захочеш повернутися на Фейсбук, активуй обліковий запис. Для цього потрібно просто увійти на сайт з логіном та паролем. Логін — це твоя адреса електронної пошти або номер телефону, який ти використав для входу і до якого маєш доступ.