Google Keep: что это такое и для чего нужен этот инструмент

Технології


В даний час на Android у нас є велика кількість програм для організації повсякденної роботи за допомогою нотаток, списків та завдань, але, можливо, одним із інструментів, якими ми не користуємось повною мірою, є Google Keep.

У цій статті ми розповімо, що таке Google Keep і для чого потрібний цей інструмент.

Що таке Google Keep

Запущена в 2013 році безкоштовна програма Google Keep, розроблена Google, дозволяє нам систематизувати нашу особисту інформацію за допомогою нотаток.

Однією з найбільших переваг Google Keep є те, що ми можемо мати доступ до всієї нашої інформації на будь-якому пристрої. Це відбувається завдяки тому, що будучи кросплатформним інструментом, він доступний як на iOS, так і на Android. Також Google Keep має веб-версію та розширення, сумісні з популярними браузерами: Chrome, Firefox та Edge.

Для чого використовується Google Keep та як цей інструмент працює?

Google Keep використовується в основному для того, щоб робити нотатки та систематизувати їх на наших пристроях, начебто це були класичні стікери. Крім багатьох додаткових функцій, інструмент також дозволяє нам встановлювати нагадування для найважливіших нотаток і створювати списки справ.

Щоб використовувати Google Keep, необхідно створити обліковий запис Google, через який ми можемо синхронізувати інформацію між усіма нашими пристроями. Як у мобільному додатку, так і в браузері його використання практично ідентичне: ми просто створимо нотатку та призначимо їй, у разі потреби, різні параметри, теги чи нагадування.

Таким чином, увійшовши до програми, нам потрібно буде натиснути «+», щоб додати нову нотатку. Так само ми можемо безпосередньо додати голосову нотатку, зображення, список або малюнок.

Після додавання ми можемо виправити нотатку, поставити нагадування, кольорову мітку або заархівувати її. Так само можна ділитися нашими нотатками з іншими користувачами, щоб вони також могли їх редагувати.

Крім того, щоразу, коли ми відкриваємо Google Keep, ми можемо відразу побачити всі наші нотатки і навіть можемо застосувати фільтри для кращого перегляду.

Додаткові корисні функції Google Keep

Google Keep це набагато більше, ніж просто менеджер нотаток. Тому, якщо ми навчимося використовувати його повною мірою, він може виявитися дуже корисним для нас. Нижче ми докладно розповімо про деякі з його найбільш корисних функцій:

  • Створюйте нотатки з ярликами: як при редагуванні нотаток, так і безпосередньо з головного меню ми можемо додавати ярлики до нотаток. Це особливо корисно для списків покупок або створення списків важливих справ.
  • Створюйте нагадування: щоразу, коли ми створюємо нову нотатку, ми можемо встановити дату і час нагадування, щоб додаток нагадав нам про важливу подію або зустріч. Таким чином, ми можемо використовувати Google Keep як додаток для нагадувань.
  • Діліться нотатками з друзями та сім’єю: Google Keep також дозволяє нам створювати нотатки та ділитися ними з будь-ким. Таким чином, ми можемо створювати спільні нотатки для редагування між кількома користувачами. Це буде корисно для обміну завданнями чи списками з нашими друзями, колегами чи родиною.
  • Виділіть найважливіші нотатки: як ми обговорювали раніше, Google Keep дозволяє нам виділяти нотатку, розміщуючи її у верхній частині програми з опцією закріплення. Також можна призначити різний колір для кожної з наших нотаток, щоб зробити пошук зручнішим.
  • Організуйте нотатки за ярликами: так само, як ми можемо впорядкувати наші нотатки за кольорами, Google Keep дозволяє нам створювати серію ярликів, до яких ми можемо отримати доступ із головного меню.
  • Створюйте нотатки від руки, голосові нотатки або додавайте зображення: ще однією перевагою Google Keep є те, що він дозволяє нам створювати нотатки від руки, записуючи прямо на екрані мобільного телефону. Крім того, ми також можемо записувати голосові нотатки або аудіо і зберігати їх як ще одну нотатку в програмі. Зрештою, Google Keep також пропонує нам можливість створювати нотатки із прикріпленими фотографіями. Це особливо корисно, наприклад, щоб дізнатися, де ми припаркували автомобіль.
  • Додайте розташування до нотаток: нарешті, ми можемо додати місце до наших нотаток як ще одне нагадування.

Отже, з цієї статті ви дізналися, що таке Google Keep і навіщо потрібний цей інструмент. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо цього, будь ласка, ставте їх у коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар