Як скачати майнкрафт на айфон

IOS

Вислухавши з великим ентузіазмом всіх своїх друзів, нарешті, ви теж вирішили завантажити Minecraft на вашому iPhone. Прикро, що ви очікували, що це буде безкоштовна гра, а натомість, всупереч собі, ви виявили, що вона платна. Розчарований цим, ви побігли в Інтернет у пошуках додаткової інформації про це і особливо деяких посібників, які, незважаючи на це, пояснять, як скачати Minecraft безкоштовно на iPhone . Отже, ви опинилися тут, на моєму сайті, чекаючи на корисну інформацію про те, що робити.

Як ви кажете? Все саме так, і ви хочете знати, чи можу я вам допомогти чи ні? Відповідь: «ні те, ні інше»! Якщо ви дасте мені кілька хвилин свого дорогоцінного часу, я дійсно можу надати вам всю необхідну інформацію, але відразу відзначимо один момент: якщо не проводяться особливі акції, завантажити Minecraft з App Store безкоштовно це практично неможливо. Звичайно, є альтернативні методи, що межують із законом, але, як нескладно здогадатися, я не розповідатиму про них у своєму посту. Отже, те, що я збираюся пояснити вам у цьому посібнику, буде спочатку як завантажити (платно) версію для мобільних пристроїв знаменитої крафтинг-ігри, а потім як завантажити кілька кумедних варіантів, запропонованих безпосередньо, безкоштовно. Насамкінець розповім, як грати Minecraft безкоштовно через ПК чи ігрову консоль.

Тож скажіть мені: ви дійсно хочете вникнути в цю тему? Так? Чудово. Тому я пропоную не зупинятися на досягнутому та одразу перейти до суті питання. Влаштовуйтесь зручніше, візьміть мобільний телефон Бренд Apple і зосередьтеся на читанні цієї статті. Я щиро сподіваюся, що зрештою ви відчуєте себе дуже щасливими та задоволеними тим, що дізналися.

Завантажити Майнкрафт на iPhone

Оскільки, як уже було сказано, скачати безкоштовно оригінальну версію Майнкрафт на iPhone неможливо, так як це платна гра з вартістю 7,99 євро Однак ми спробували зрозуміти, як і передбачалося спочатку, як купити і скачати його в App Store. Таким чином, якщо вам доведеться подумати ще раз, ви все одно знатимете, як діяти.

Щоб завантажити Minecraft на свій iPhone, перш за все необхідно взяти пристрій і отримати доступ до головного екрану (екрану, на якому все застосування встановлений в iOS ) і торкніться ‘ Магазин додатків (той, хто має букву «А» в центрі та на блакитному тлі ), офіційний магазин додатків є на пристроях на базі Операційна система Мобільний телефон компанії Купертіно.

Коли відкриється головний екран App Store, натисніть значок пошук , розташований у нижньому правому кутку, введіть термін Minecraft в поле пошуку, розташоване вгорі, а потім натисніть кнопку пошук прикріплений до віртуальний клавіатура . На цьому етапі виберіть відповідний результат пошуку зі показаного вам списку ігор та програм, зупиніться на кнопці зі словами 7,99 євро та підтвердіть своє бажання продовжити покупку гри.

Нарешті, введіть свій пароль Apple ID або додайте палець до датчика Touch ID (якщо ваш пристрій підтримує його) або, знову ж таки, використовуйте ID особи (якщо у тебе є iPhone X ), щоб почати процедуру завантаження. За бажання ви можете прискорити виконання всіх цих кроків, підключившись безпосередньо до розділу App Store, присвяченому Minecraft , натиснувши сюди зі свого iPhone. Ви колись купували цифровий контент зі свого iPhone? Тоді я пропоную вам прочитати мій посібник про те, як купувати в App Store.

Після того, як вся процедура завантаження та встановлення гри буде завершена, натисніть кнопку відкриває , щоб одразу почати користуватися Minecraft на своєму iDevice. Крім того, ви можете запустити гру, натиснувши відповідну піктограму, яка була додана на головний екран iPhone.

Нарешті, я хотів би зазначити, що крім завантаження гри також додається деякий додатковий (необов’язковий) контент, який можна розблокувати за допомогою покупок у додатку.

За бажанням є можливість купувати скіни, текстури та ігрові світи. Для цього просто увійдіть в розділ магазину гри, що присутня на головному екрані Minecraft. Однак, окрім іншого, доступний безкоштовний контент.

У всіх випадках для їх завантаження потрібен обліковий запис. Microsoft – Якщо у вас ще немає і ви не знаєте, як його створити, ви можете прочитати мій посібник з цього питання, щоб дізнатися, як діяти.

Безкоштовні альтернативи Minecraft

Оскільки, як уже згадувалося в попередніх параграфах, на даний момент неможливо завантажити Minecraft безкоштовно на iPhone, якщо ви не маєте наміру витрачати гроші на купівлю версії відомої гри для iDevice, ви можете вдатися до дійсних альтернатив, які є повністю безкоштовними (або в будь-якому випадку обидва безкоштовні) і варто спробувати хоч раз.

Очевидно, що саме як альтернативи вони можуть не відновлювати у всіх відносинах вихідну гру і, порівняно з останньою, можуть мати недоліки та/або недоліки. Якщо не зважати на це, вони все одно можуть бути відмінним рішенням.

Таким чином, нижче ви знайдете ігри Minecraft “в соусі”, які, на мій погляд, вам слід спробувати на своєму iPhone, якщо ви шукаєте щось схоже на знамениту гру.

Блок Крафт 3D

Перша з безкоштовних альтернатив Minecraft, яку я пропоную вам розглянути, це Блок Крафт 3D . Це красивий клон Безкоштовного Minecraft який тому можна скачати та грати безкоштовно. Існує також додатковий платний контент (наприклад, дорогоцінне каміння або можливість керувати вашим персонажем), який можна розблокувати за допомогою покупок у додатку.

Мета гри – будувати різні об’єкти та будівлі, щоб оживити ваше поселення та максимально його розвивати. Графіка повністю відтворює Minecraft: вона тривимірна, квадратна і досить плавна.

багатоцільовий

Ще одна безкоштовна гра, яку ви можете скачати як альтернативу «справжньому» Minecraft, – це багатоцільова . Він повністю включає графіку та динаміку гри Microsoft та Mojang. Ви можете вибирати, чи грати у творчому режимі, грати роль конструктора чи грати в режимі виживання, замість того, щоб переодягатися у безпринципного мисливця, якому доведеться робити все можливе, щоб вижити.

В іншому грі немає нічого, щоб позаздрити оригіналу, якби не наявність можливо трохи зайвого рекламного контенту. Однак, враховуючи, що це повністю безкоштовна гра (немає навіть покупок у додатку), її безперечно варто спробувати.

Болвани

Ще одна безкоштовна альтернативна гра Minecraft, яку я рекомендую вам спробувати, це Болвани . Назва являє собою свого роду гібрид між назвою Mojang і Terraria , ще одна дуже відома гра з відкритим світом, в якій вам належить дослідити навколишнє середовище, будувати об’єкти та захищатися від ворогів. Навіть у цьому випадку надається безкоштовна механіка з додатковими покупками у додатку.

З іншого боку, графіка майже ідентична такий у Minecraft, але вигляд у 2D, тому можлива тільки і горизонтальна прокрутка.

Ремесло виживання у світі кубів

Графіка трохи, скажімо, більш сучасна, ніж класична Minecraft, але Мистецтво виживання у світі кубів Тим не менш, йому вдається зарекомендувати себе як дійсна безкоштовна альтернатива (але з покупками у додатку для розблокування додаткового контенту) останньому, у тому числі тому, що ігровий процес практично такий самий.

Фактично, ви можете створювати власні світи і отримувати доступ до розрахований на багато користувачів режим , весело проводячи час з іншими випадково обраними онлайн-користувачами або з друзями. Потім ви можете дослідити всесвіти та світи, створені іншими, ви можете шукати свої власні карти та багато іншого.

Також зверніть увагу на можливість налаштовувати свого персонажа, вибираючи більш ніж 100 різних скінів, організованих за темами. Те саме з текстурами: ви можете вибрати той, який вам більше подобається, з різних доступних пакетів.

Кишенькове видання Worldcraft

Кишенькове видання Worldcraft – ще одна гра-пісочниця, що оспівує славу Minecraft. Він дозволяє грати в творчому режимі або режимі виживання і пропонує все хороше та погане, що можна знайти у, так би мовити, оригінальній версії гри. Графіка теж майже ідеальна.

 Реальні мінуси – це те, що гра схильна до деяких затримок і час від часу з’являється дратівлива реклама, яку все ще можна видалити за допомогою покупок у додатку. Справа в тому, що, оскільки це безкоштовна альтернатива Minecraft, це безперечно цікаво.

Minecraft: сюжетний режим

Насамкінець хочу повідомити вам Minecraft: сюжетний режим . Гра повністю поєднує в собі неймовірний і фантастичний всесвіт Microsoft і Mojang, а також всі елементи класичної пісочниці. Однак він відрізняється від останнього тим, що є заздалегідь розробленою пригодою, яка змінюється залежно від рішень, ухвалених протягом усієї історії. Тому налаштування такі ж, як у класичного Майнкрафта, але динаміка сильно відрізняється.

Назва була розроблена відомим програмним будинком Telltale Games, найбільш відомим, ймовірно, The Walking Dead, Tales from the Borderlands, Wolf. Among Us або Гра престолів. Включає безкоштовну ігрову механіку.

Minecraft на інших платформах та ігрові поради

Тепер, коли у вас нарешті є чіткі ідеї про те, як безкоштовно завантажити Minecraft (або, краще сказати, доступні альтернативи) на iPhone, я хотів би вказати вам для повноти інформації, що, крім того, що вона доступна для ПК та iOS, Відома гра для творчості також придатна для вживання. в Android , Windows Mobile, на різних консолях та на Apple TV . Гра завжди платна, але доступна і безкоштовна демо-версія для ПК.

Щоб отримати докладнішу інформацію про це і дізнатися, що ви повинні зробити, щоб завантажити / купити гру на ПК та інших пристроях, я пропоную вам прочитати мою статтю про те, як завантажити Minecraft, в якій я докладно розповів вам про це.

Як альтернатива, якщо вам потрібно повністю безкоштовне рішення, я рекомендую вам спробувати Класичний Майнкрафт , версія цієї знаменитої відеоігри, яку можна використовувати через веб-браузер . Тим не менш, я попереджаю вас, що Minecraft Classic – одна з ранніх випущених версій Minecraft (вона датується 2009 роком) і тому не відображає пропонованих ігрових можливостей. із останніх видань.

Тим не менш, це може бути дійсна безкоштовна альтернатива, враховуючи, що вона також є офіційною, що дозволить вам руйнувати та будувати світ Minecraft, навіть разом зі своїми друзями (до дев’яти). Я докладно розповів вам про це у моєму посібнику про те, як отримати Minecraft безкоштовно.

А якщо вам потрібна порада, як грати, ви можете прочитати мій пост про те, як грати в Майнкрафт. Щоб завжди мати можливість грати якнайкраще, я також рекомендую вам також поглянути на мій підручник з встановлення модів у Minecraft, а також на мою статтю, присвячену створенню скінів Minecraft.

Оцініть статтю
Додати коментар