Як розблокувати Інстаграм

Instagram

Зловили бан у Instagram? Без паніки! Наш рятувальний FAQ-жилет вже готовий: розповідаємо, як уникнути блокування та що робити, якщо це вже сталося.

Один із способів загробити свій Instagram – отримати бан та повне видалення облікового запису. Без можливості повернути фотографії та передплатників. Розповідаємо, як відновити Instagram, якщо вас забанили і що потрібно робити, щоб уникнути цієї неприємної ситуації:

Краще так не робити: 15 причин заблокувати ваш Instagram

Отримати бан можна за порушення правил. Наприклад:

 1. Після скарг на спамні та однакові коментарі, за відмітки великої кількості людей до постів.
 2. За спам у повідомленнях директ.
 3. За порушення авторських прав: використання чужих фотографій та текстів. На унікальний контент можуть поскаржитися і самі користувачі.
 4. За копіювання облікових записів. Якщо створіть запасний, можуть заблокувати обидва облікові записи.
 5. За публікацію порнографії та еротики. До речі, якщо викладаєте своїх карапузиків у негліжі, то за дитячі голі фото також легко отримаєте бан.
 6. За пропаганду анорексії та суїциду. За нанесення каліцтв: розлад харчової поведінки, демонстрацію порізів.
 7. За прояв ненависті та агресії, нетолерантності: расизм, гомофобію та сексизм.
 8. За продаж та просування зброї та наркотиків.
 9. За використання логотипів та символіки відомих брендів (тому торгувати товарними репліками довго та успішно не вийде).
 10. За допомогою логотипу Instagram на ваших зображеннях.
 11. За роботу із забороненими сторонніми сервісами та додатками.
 12. Після порушення лімітів на дії передплати, відписки та коментарів. Актуальні ліміти доступні у офіційній документації для розробників.
 13. За використання одночасно кількох IP-адрес. Так буває, якщо відразу кілька людей сидять з вашого облікового запису з різних міст. Або під час використання сторонніх сервісів.
 14. За інформацію про кредитні картки, номер соціального страхування або інше посвідчення особи, номер телефону або електронної адреси, якщо він належить іншій людині.
 15. За накрутку передплатників/ботів чи лайків.
Не жартуйте з лімітами та підозрілою активністю – про це нас попереджають усі сервіси з просування у Instagram

Увага! Заблокувати ваш обліковий запис можуть без попередження та пояснення причин, якщо він викличе підозри у порушенні правил.

За посиланнями – повний текст правил та умов використання програми.

Докладніше про причини банів та способи швидкого порятунку облікових записів – у ролику нижче:

Тимчасове блокування облікового запису

Найчастіше Instagram «карає» обліковий запис тимчасовим блокуванням: обмежує одну або кілька дій, наприклад забороняє робити лайки та підписки на строк від кількох годин, до кількох діб, в середньому на добу.

Приклади спливаючих вікон блокування дії у Instagram

Коли це виявиться, постарайтеся тримати себе в руках і не активуйте відразу після розблокування, потерпіть.

Після того, як Instagram запідозрить ваш обліковий запис, він «скине пароль» і повідомить про це лист, який прийде на прив’язаний вами до профілю e-mail. Змінити пароль можна буде за посиланням.

Після 3 тимчасових блокувань вас швидше за все забанять – в цьому випадку Instagram бачить, що ви не слухаєте попередження і заблокує вас назавжди.

«Вічний» бан у Instagram – що робити?

Систематичне порушення правил Instagram загрожує тим, що ваш обліковий запис буде видалено без можливості відновлення. Що робити, якщо ви при вході бачите попередження про блокування вашого облікового запису?

Приклад блокування під час спроби входу

Природно, найкращим виходом із цієї ситуації буде заява про те, що ваш обліковий запис зламали (навіть якщо це ви самі накосячили).

Раніше можна було розібратися через цю форму :

Пункти "не можу увійти" і "акаунт був зламаний" вже неактивні

Але тепер правила змінилися і розблокувати обліковий запис можна тільки через офіційний мобільний додаток.

Процедура відновлення здається досить простою та описана на сайті техпідтримки:

 1. Відкрийте програму Instagram на мобільному пристрої.
 2. На екрані входу натисніть «Допомога з входом» під кнопкою «Увійти».
 3. Або торкніться у верхньому правому кутку: «Потрібна додаткова допомога?» та дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 4. Для розблокування вам потрібно буде ввести у форму інформацію про компанію або про себе (якщо особистий обліковий запис) і вказати прив’язану електронну адресу.
 5. Якщо ви все зробили правильно, та e-mail вірний, то на пошту прийде лист із інструкціями. Перевірте папку «Спам», якщо нічого не приходить – можливо лист потрапив туди.

Вас можуть попросити завантажити одну або кілька особистих фотографій без обробки, які були раніше розміщені в цьому обліковому записі.

Якщо у вас немає таких фотографій, навіть не намагайтеся. Перевірка фотографії працює за технологією EXIF, тому тупо завантажити та видати чуже фото за своє не вийде

Або попросять надіслати ваше фото з особистою інформацією та листочком, на якому попросять написати перевірочний код (який також прийде на пошту).

Важливо! Якщо при вході крім повідомлення про блокування нічого не відбувається, використовуйте вбудоване вікно техпідтримки і шукайте будь-який спосіб зв’язатися.

Попереджений означає озброєний: як захистити свій Instagram від видалення

 1. Вказуйте актуальний e-mail, до якого є доступ. Перевірте прямо зараз, чи не допустили ви помилку в налаштуваннях.
 2. Зверніть увагу на контактний номер мобільного телефону. Він буде необхідний для підтвердження ваших прав на обліковий запис: Instagram надсилає SMS з кодом.
 3. Якщо ваших особистих фотографій у Instagram немає, то сфотографувати обличчя власника акаунтом із кодом від техпідтримки у разі блокування не вийде. Якщо не хочете або не можете викладати їх, то обов’язково прив’яжіть обліковий запис у Facebook (до речі, він не допоможе, якщо в ньому немає ваших фотографій).
 4. Якщо це профіль вашої фірми, знадобляться установчі документи, зареєстрований товарний знак, володіння доменним ім’ям (якщо це все є в описі профілю).
 5. Слідкуйте за програмами, які підключили.
 6. Працюйте з перевіреними підрядниками.
 7. Увімкніть двофакторну аутентифікацію , щоб забезпечити додаткову безпеку під час роботи.
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Леся

  Добрый день подскажите а вы можете восстановить аккаунт в инстаграм lesiamazepa??мне пришло смс что мой аккаунт взломан!!!но я так думаю что это через активность я удаляла подписчиков и походу поняли нього что я бот)

  Відповіcти