Як зробити Дискорд українською мовою?

Технології
 

Багатьох користувачів цікавить, як зробити інтерфейс програми Discord україномовним, адже далеко не кожна людина має необхідні знання англійської або інших іноземних мов.

Доступні мови

Сьогодні Discord передбачає можливості використання широкого переліку доступних мов. Це не дивно з огляду на високу популярність сервісу серед геймерів різних країн. Загалом передбачається 21 мова, включаючи українську. Варто зазначити, що подібна опція з’явилася відносно недавно, і раніше можна було чути серед відгуків користувачів невдоволення відсутністю русифікованої версії.

Зміна мови на українську

Варто зазначити, що при використанні в Україні офіційного порталу проекту Discord, користувачам буде запропонована можливість одразу завантажити версію програми українською мовою. Якщо ж завантажувати програму з інших сайтів, то не виключено, що у базовій версії сервіс буде запропонований англійською мовою. В цілому, жодної проблеми в цьому немає, тому що перекласти інтерфейс українською мовою не становить жодної складності і не вимагає багато часу.

Порядок дій передбачається наступним:

  • Запустити програму на комп’ютері;
  • Перейти до розділу “Налаштування”, натиснувши на зображення шестерні;
  • У меню необхідно вибрати розділ «Language», тобто «Мова»;
  • Залишається тільки вибрати варіант з усього різноманіття.

При виборі мов з метою виключити можливості помилок використовуються прапорці, тому припуститися помилки неможливо. Україномовний інтерфейс істотно спрощує використання програми, а також дозволяє відмовитись від роботи з додатковими русифікаторами.

Налаштування програми

Після того, як вибрано потрібну мову, можна перейти безпосередньо до налаштувань програми для використання спільно з іграми. Вони вже внесені за замовчуванням, тому фактично користувачам нічого не потрібно настроювати. Після запуску програми повністю готова до застосування. Встановлені налаштування є стандартними, тому за бажанням встановити персональні налаштування, це можна зробити самостійно через розділ «Налаштування користувача».

Серед доступних для зміни варіантів можна виділити такі налаштування:

  • Звук та голос. Дозволяють не тільки вибирати пристрої, які застосовуються за замовчуванням, але й регулювати рівень гучності.
  • Налаштування свердління.
  • Налаштування повідомлень, що надходять безпосередньо під час гри.
  • Можливість створення комбінацій клавіш із налаштуванням під себе.
  • Виведення на екран даних про гру, в якій знаходиться користувач.
  • Зміна параметрів текстових каналів.
  • Робота із зовнішнім виглядом програми та активація режиму для розробників.
  • Керування режимом Стрімера, що дозволяє блокувати виведення на екран глядачів різноманітних повідомлень, що надходять гравцеві.
  • Мовні налаштування з вибором мови, що цікавить інтерфейсу.

Таким чином, у розпорядженні користувачів виявляється значний пакет налаштувань для оптимізації сервісу під власні потреби.

Канали в Discord

Сервіс має величезну кількість діючих каналів, причому топові проекти мають величезну аудиторію користувачів, які бажають брати участь у спільних чатах. У переважній більшості випадків подібні канали присвячені популярним відеоіграм.

Пошук таких каналів пов’язаний з певними складнощами, оскільки сам сервіс Discord жодних ресурсів для організації пошуку всередині програми не передбачається. Пошук здійснюється на сторінках спеціалізованих сайтів, які розміщують на своїх сторінках посилання на популярні канали. Можна знайти канали в тематичних спільнотах геймерів у популярних соціальних мережах.

У випадку, якщо ви маєте власний канал, то за рахунок угод з сайтами та групами соцмереж можна просувати власний чат, збільшуючи кількість його користувачів. З огляду на те, що списки каналів регулярно оновлюються, слідкувати за ними варто на регулярній основі.

Можна констатувати, що наявність українською версії програми Discord істотно спрощує її використання, а вибір мови не становить жодної складності.

 
 
Оцініть статтю
Додати коментар