Як зняти захист із картки пам’яті?

Технології

Іноді SD-карти переходять у стан “захищено від запису”. Карти, захищені від запису, не дозволяють копіювати, видаляти та записувати на них нову інформацію. Щоб зняти захист на запис із SD-карти, потрібно фізично розблокувати картку або відформатувати картку за допомогою комп’ютера Windows або Mac.

Для початку, знайдіть перемикач блокування у верхній лівій стороні карти SD. Перемикачем може бути вкладка, яка виступає з лівого боку карти SD.

Якщо у вас є micro- або mini-SD карта, на ній не буде ніяких перемикачів. Натомість вам знадобиться вставити її в адаптер для SD карти, на якому буде необхідний перемикач.


Посуньте блокування до кінця та статус захисту від запису буде знято. Слідкуйте, щоб перемикач не пересунувся під час встановлення картки у пристрій.

Щоб зняти захист за допомогою Windows, знадобиться кардрідер або USB-адаптер.

Порядок дій для розблокування: 

  1. Натисніть на “Пуск” і зробіть праве клацання на “Комп’ютер”.
  2. Виберіть “Керування” зі списку опцій. Відкриється вікно “Керування комп’ютером”.
  3. Натисніть “Управління дисками” під “Запам’ятовуючі пристрої” в лівій панелі. 
  4. Зробіть праве клацання на пам’яті (в середній панелі), який ви хочете відформатувати і виберіть “Форматувати”. Будьте обережні і переконайтеся, що вибрали потрібну картку пам’яті.
  5. У меню форматування натисніть на “OK”. Ваш комп’ютер здійснить форматування SD картки і одночасно видаляє статус захисту на запис із диска. Всі дані на карті при цьому будуть знищені! Збережіть потрібні дані заздалегідь.
Оцініть статтю
Додати коментар