Як прибрати рекламу на Android-смартфоні.

Android

Чи можна повністю прибрати рекламу?

Ні, якщо це стосується безкоштовних програм із Google Play. Реклама у них годує розробника, який віддав вам програму безплатно.

Якщо реклама дратує до зубівного скрегіт, пошукайте аналог потрібного додатка або не поскупитеся на платну версію – реклама в них рідкісна.

Інший варіант – рекламна програма, інтегрована в прошивку (програмне забезпечення) телефону. Це трапляється, якщо на телефоні використовується неофіційна прошивка. Її варто замінити.

Реклама у смартфоні

Забираємо пуш-повідомлення від веб-сайтів

Спливаючі вікна з окремих сайтів можна точково заблокувати в браузері. Ось як це робиться в Chrome:

 1. У браузері відкрийте установки.
 2. Знайдіть пункт “Налаштування сайтів”.
 3. Перейдіть до розділу «Повіщення».
 4. Відкрийте список сайтів, яким дозволено надсилати вам оповіщення. Клацніть на той, пуш-повідомлення з якого ви хочете прибрати.
 5. У спливаючому вікні виберіть пункт блокування.
Забираємо пуш-повідомлення від веб-сайтів

Відключаємо спливаючі вікна програм

Якщо вас дістав якийсь конкретний додаток, наприклад Facebook, повідомлення від нього також можна відключити. Стратегія нескладна:

 1. У налаштуваннях телефону потрібен пункт Програми та сповіщення.
 2. Знайдіть розділ «Повіщення». Якщо ви раніше їх не відключали, найімовірніше побачите там напис, що оповіщення включені для всіх повідомлень.
 3. Відкрийте список усіх встановлених на смартфоні програм, відключіть повідомлення від тих, які дістали вас найбільше.
Відключаємо спливаючі вікна програм

Вимкнути сповіщення можна і через налаштування режиму “Не турбувати”. Зайдіть до «Налаштування» та знайдіть розділ «Звуки та сповіщення», а в ньому пункт із назвою режиму. Увімкніть його, і вам буде доступно налаштування режиму.

“Не турбувати” в Android, починаючи з версії 6.0 і має три градації :

 1. Немає винятків: вимкнено всі повідомлення.
 2. Тільки будильники: дозволено звук та вібрацію будильника.
 3. Користувач: тут можна окремо налаштувати повідомлення та відключити «привіти» від програм, які вам не потрібні.

Якщо вам ліньки копатися у величезному списку програм, прибирайте повідомлення в експрес-режимі, як тільки вони з’являться на екрані. Потримайте палець на повідомленні кілька секунд, і в ньому з’явиться можливість вимкнути опцію повідомлень.

Режим "без звука"

Антивірус проти рекламних програм

Щоб не вистачати рекламних вірусів, поставте на смартфон антивірусну програму. Іронія в тому, що у безкоштовні антивіруси найчастіше вбудована реклама. Так що при виборі з’ясуйте, чи не отримаєте ви рекламу в спробі позбавитися настирливої ​​реклами.

Якщо антивірус не розпізнає рекламний розсадник, скористайтесь програмою для очищення реєстру (наприклад, CCleaner або CleanMaster). Вони покажуть список встановлених на смартфоні програм. Якщо якийсь із них виглядає підозрілим, почитайте про нього більше. У разі чого небажане ПЗ зноситься за допомогою тієї ж програми.

Коли джерело непотрібної реклами видалено зі смартфона, почистіть кеш пристрою – частину пам’яті, де зберігаються часові файли. Очищення робиться і вручну, але для цього доведеться возитися з кожним додатком окремо. Найпростіше почистити кеш пристрою повністю за допомогою того ж CleanMaster. Після очищення пам’яті перезавантажте гаджет.

Антивірус проти рекламних програм

Як прибрати повідомлення для окремих прошивок

Деякі смартфони використовують специфічні прошивки на базі Android, інтерфейс яких має свої відмінності. У Xiaomi це MIUI, у Meizu  – Flyme. Як прибрати повідомлення у цьому випадку?

На Xiaomi:

 1. Відкрийте потрібну програму та перейдіть до налаштувань (за них відповідає піктограма у вигляді шестерні або трьох точок у правому верхньому кутку).
 2. Знайдіть опцію “Отримувати рекомендації” (якщо не бачите її відразу – пошукайте в розділі “Додаткові налаштування” або “Інформація”)
 3. Пересуньте повзунок, щоб вимкнути отримання рекомендацій.

На Meizu:

 1. Відкрийте «Параметри» та перейдіть до «Сповістки та статус-бар».
 2. Виберіть розділ «Менеджер повідомлень».
 3. Виберіть потрібну програму та вимкніть опцію «Дозволити повідомлення».
Оцініть статтю
Додати коментар