Як завантажити відео з YouTube на Android

Android

Мобільні програми YouTube дозволяють нам насолоджуватися переглядом відео, де б ми не знаходилися, аби було підключення до інтернету. Але що, якщо з’єднання нестабільне чи недоступне зовсім? 4K Video Downloader — це рішення для офлайн-перегляду YouTube на Android-пристроях. З його допомогою ви можете завантажити контент з YouTube у різних відео та аудіо-форматах, зберегти його у високій якості з роздільною здатністю до 8K 60fps та дивитися YouTube офлайн на Android.

1. Встановіть та запустіть 4K Video Downloader .

2. Відкрийте YouTube-відео, яке хочете завантажити.

3. Натисніть кнопку Поділитись під відео.

4. Виберіть Копіювати посилання .

5. Відкрийте завантажувач. Натисніть іконку налаштувань, щоб вибрати формат та якість.

6. Натисніть кнопку Вставити посилання .

SaveFromNet

SaveFromNet — один із найстаріших онлайн-сервісів для завантаження різноманітного медіаконтенту з YouTube та цілого ряду інших сайтів. 

Для швидкого завантаження потрібно виконати наступне:

Як скачати відео з Youtube на Android: обходимося без програм

1. Відкрите в мобільному браузері посилання перед youtube.com додаємо дві літери ” ss  . Виходить посилання виду m. ss youtube.com/watch?v=9G1NUdFm_Y8 . _ Переходимо нею. Відкриється сторінка сервісу SaveFromNet, яка вже готова до завантаження нашого відео.

2. Вибираємо потрібний формат і натискаємо « Завантажити » . Підтверджуємо завантаження через менеджер завантажень Chrome, і відео буде збережено на мобільному пристрої.

Як скачати відео з Youtube на Android: обходимося без програм

От і все! Через кілька секунд відео з YouTube буде завантажено на Android.

Оцініть статтю
Додати коментар