Захищена папка з даними у смартфоні Samsung

Windows

Бажаєте закрити від сторонніх очей свої фото, відео та інші файли, що зберігаються у пам’яті телефону? У смартфоні Samsung для цієї мети функціонує ціла програма – “Захищена папка”.

Розглянемо налаштування захищеної папки та особливості її використання.

створити приховану папку на самсунгу

Як активувати захищену папку

  1. На одному з робочих столів або на екрані програм смартфона Samsung знаходимо іконку “Захищена папка” . У меню налаштувань цієї програми можна потрапити і через меню ” Екран блокування та безпека” -> “Захищена папка” .
  2.  Праворуч внизу тиснемо “>” , а потім “Запуск”
  3.  Знову вибираємо внизу “Підтвердити” або “Увійти” .
  4.  Встановлюємо тип блокування для захищеної папки, задаємо її та чекаємо на створення захищеної папки.
  5.  Щоб швидко вийти із захищеної папки у головному вікні програми, натисніть кнопку “Закрити” .
  6.  Щоб видалити захищену папку в основному вікні, тиснемо “⁞” -> “Налаштування” -> ” Додаткові налаштування” -> “Видалити” (або через “Екран блокування та захист”).

*Для авторизації попередньо необхідно зареєструвати обліковий запис Samsung .

доступ до файлів та програм у прихованій папці Samsung

Керування файлами та програмами

Як додати файли до захищеної папки

  1. Відкриваємо програму “Захищена папка” , а потім натискаємо кнопку “Додати файли” .
  2.  Вибираємо тип файлу, відзначаємо їх галочками і в самому верху тиснемо “Готово” .
  3.  Потім вибираємо “Перемістити” , щоб файл був переміщений у захищену папку або “Копіювати” , щоб він залишився і в поточній відкритій папці.
  4. Аналогічно, при додаванні програм у приховану папку створюється захищена копія програми.

Переміщення прихованих файлів назад

  1. У додатку “Захищена папка” переходимо до відповідної категорії і вибираємо файл, що переміщається, щоб він відкрився.
  2. Праворуч нагорі тиснемо ” ⁞ “ , а потім вибираємо ” Перемістити із Захищеної папки “ .
  3.  Щоб видалити програму з прихованої папки, виберіть ” Редагувати програму ” позначте необхідні та натисніть “Видалити”.

*Щоб переглянути приховані файли, достатньо відкрити програму “Захищена папка” і перейти до відповідної категорії.

*Дані із захищеної папки неможливо передати на інший пристрій.

*При спробі злому смартфона (внесення змін до його програмного забезпечення) захищена папка автоматично блокується.

Налаштування блокування, відображення, резервного копіювання.

  1. Автоматичне блокування . Після переміщення файлів можна заблокувати папку вручну, натиснувши на значок “Закрити”. Також можна настроїти автоматичне блокування папки під час блокування телефону. Для цього зайдіть у “Меню” -> “Налаштування” -> ” Автоблокування захищеної папки ” та виберіть відповідний варіант блокування.

    Якщо ви забудете пароль до прихованої папки, його можна відновити за допомогою облікового запису Samsung (виберіть значок ” скидання “, який з’являється під час використання неправильного коду та введіть пароль до облікового запису)
     .
  2. Додавання облікового запису . Для синхронізації програм у захищеній папці необхідно додати обліковий запис Google (або інший). Функція знаходиться в налаштуваннях, “Облікові записи” -> ” Додати обліковий запис “.
  3. Як приховати ярлик захищеної папки . Знайдіть “Захищена папка” на екрані програм, потім в меню налаштувань виберіть ” Відображення захищеної папки ” і деактивуйте його.
    Щоб повернутися до папки на екрані програм, зайдіть у налаштування телефону, виберіть пункт “Екран блокування та захист”, виберіть “Захищена папка” та увімкніть “Відображення захищеної папки”.
  4. Створення резервної копії прихованої папки .
    Резервне копіювання: в меню налаштувань папки натисніть “Архівація/відновлення”, додайте обліковий запис якщо це не зробили раніше і виберіть ” Архівація даних Захищена папка “. Потім можна вибрати елементи, які потрібно архівувати.
    Відновлення даних: зайдіть в меню “Архівація/відновлення” основних налаштувань захищеної папки та натисніть ” Відновити резервні дані “. Після цього виберіть пристрій та позначте типи даних для відновлення.
Оцініть статтю
Додати коментар