3 способи витягти sim-карту зі смартфона Xiaomi

Windows

Як відкрити за допомогою стандартної скріпки

Всі смартфони Xiaomi поставляються разом із металевою скріпкою (ключом).

Скріпка має вигляд овалу, на одному кінці якого знаходиться довга тяганина.

Щоб дістати лоток, потрібно:

 1. Оглянути смартфон. Зазвичай слот знаходиться на лівому боці (іноді – на правій).
 2. Знайти маленький отвір поруч із лотком і обережно вставити в нього скріпку.
 3. Натискати на скріпку з деяким зусиллям, поки не пролунає клацання.
 4. З корпусу телефону на кілька міліметрів висунеться лоток, який потрібно акуратно витягнути пальцями.

Після цього проробіть потрібні вам маніпуляції із сімкою або карткою пам’яті, а потім просто вставте слот назад до упору.

За цих операцій смартфон необов’язково вимикати.

Що робити, якщо лоток не відкривається (застряг чи погнувся)

Часто власники смартфонів Xiaomi стикаються з ситуацією, коли лоток зовсім не висувається при натисканні або з’являється на пару міліметрів і не витягується повністю.

Зазвичай таке трапляється, якщо сім-карта всередині корпусу зачепилася за внутрішні деталі. Можливо, вона була неправильно обрізана до мікро- або нано-формату або вставлена ​​не тією стороною.

Деякі користувачі намагаються робити «бутерброд»: склеюють чіпи від сімки та карти пам’яті, щоб одночасно користуватися стільниковим зв’язком та збільшити пам’ять телефону. Насправді такі саморобні пристрої часто призводять до проблем з лотком.

Незалежно від причини проблеми, що застряг слот потрібно якось діставати. Із цього приводу є кілька рекомендацій:

 • якщо ви користуєтеся стандартною скріпкою, спробуйте докласти трохи більше сил (смартфон це не зашкодить, а лоток цілком може просунутися далі);
 • не тикайте в отвір голкою або шпилькою, оскільки вони можуть проткнути внутрішні деталі та завдати серйозної шкоди пристрою;
 • якщо лоток трохи висунувся, спробуйте вставити в щілину щось тонке (лезо, шматочок фольги), і обережно похитайте конструкцію.

Як правило, в результаті таких дій слот все ж таки відчепляється від корпусу.

Іноді всередині смартфона гнуться контакти, або згинається сам лоток. У зв’язку з цим не варто натискати скріпкою або тягнути слот щосили: деталі можуть просто зламатися.

Зрештою, останній спосіб упоратися з проблемою — розібрати телефон. Звичайний користувач навряд чи зможе це зробити, тому краще звернутися до сервісного центру, щоб не погіршити ситуацію.

Як відкрити без стандартного скріплення

Зрозуміло, стандартний ключ далеко не завжди опиняється під руками. Більше того, зазвичай користувачі застосовують його лише один раз: коли розпаковують придбаний смартфон і вставляють сім-карту. Справа в тому, що навколо є багато відповідних предметів, які допоможуть дістати лоток:

3 способи витягти sim-карту зі смартфона Xiaomi
Hi-res paper clip isolated with clipping path.
 1. Канцелярські скріпки. Перше, що спадає на думку, адже вони практично нічим не відрізняються від стандартної скріпки. Вам достатньо відігнути довгий кінець скріпки та вставити його в отвір.
 2. Голки. Як було зазначено, їх у жодному разі не можна вставляти гострим кінцем, але зворотний кінець цілком впорається із завданням. Звичайно, кінчик голки з вушком більш гострий, ніж кінець скріпки, але жодних проблем він не завдасть.
 3. Канцелярські кнопки. В цьому випадку треба вибирати не найгостріші вироби.
 4. Сережки (пірсинг). Звичайні сережки-гвоздики чудово допоможуть дістати лоток, оскільки їхній кінчик досить широкий і зовсім не загострений.

По суті, предмет для відкриття лотка можна знайти у будь-якому будинку та офісі.

Якщо вам терміново потрібно поміняти сімку на вулиці, а сережок ви не носите, просто зайдіть в найближчий магазин електроніки або салон мобільного зв’язку. Співробітники відразу і безкоштовно нададуть вам ключ.

Оцініть статтю
Додати коментар