Як використовувати плагіни ChatGPT

Програми

Мовна модель ChatGPT стала об’єктом зацікавлення в різних галузях. Вона здатна надавати живі відповіді на прості запити, генерувати есе, узагальнювати великі обсяги даних, створювати контент-плани, пропонувати ідеї для постів, розробляти слогани та багато іншого.

З’явлення плагінів для ChatGPT робить роботу з цією мовною моделлю ще цікавішою. Вони відкривають безліч можливостей для використання ШІ, такі як генерація зображень, написання розшифровок інтерв’ю, створення веб-сайтів за кілька годин та гра в шахи просто в чат-боті з ШІ. Якщо ви все ще не знаєте, як використовувати плагіни ChatGPT, у цій детальній інструкції ми розкажемо вам, як це зробити.

Що таке плагіни ChatGPT?

Розширення для ChatGPT – це додаткові функціональні можливості, які можуть бути розроблені і надані користувачам OpenAI, компаніями, інженерами або навіть самою OpenAI.

На даний момент OpenAI надає обмежену кількість особистих розширень для розширення можливостей ChatGPT. Перше розширення дозволяє ChatGPT отримувати доступ до Інтернету, що є важливим для участі в розмовах про актуальні події. Оскільки основні дані навчання ШІ охоплюють період до вересня 2021 року, користувачі безкоштовної публічної версії ChatGPT зіткнуться з цим обмеженням, як показано в порівнянні з ChatGPT, Google Bard та Microsoft Bing AI, проведеному виданням PCMag.

Друге розширення, створене OpenAI, – це Code Interpreter, яке допомагає користувачам виконувати складні обчислення за допомогою мови програмування Python. OpenAI стверджує, що це розширення ефективно імітує наявність молодого мотивованого програміста поруч, дозволяючи легко та ефективно реалізовувати нові робочі процеси. Крім того, воно розширює доступність програмування для ширшої аудиторії, надаючи його переваги більшому колу користувачів.

Також було розроблено значно більше розширень сторонніми розробниками. Ці розширення можуть включати генератор зображень, гру в шахи, розв’язання завдань з квантової фізики та багато іншого.

Як використовувати плагіни ChatGPT

  • Купуйте підписку на ChatGPT Plus (без неї отримати доступ до плагінів не можна).
  • Перейдіть до Налаштування.
  • Увімкніть функцію Бета-фішок.
  • Активуйте перемикач навпроти “Плагіни”.

Як встановити плагіни ChatGPT

  • Перейдіть на ChatGPT 4.
  • Вимкніть налаштування за замовчуванням і перейдіть до магазину плагінів.
  • Після відображення попередження щодо плагінів, натисніть “Добре”.
  • Встановіть потрібні плагіни, натиснувши “Встановити”.
  • Після повернення до ChatGPT, просто виберіть плагін, який ви хочете використовувати.

Вітаємо! Ви маєте доступ до плагінів ChatGPT і можете покращити свій досвід, встановивши різноманітні доступні плагіни. Слідуйте наведеним вище крокам, щоб легко встановити їх і почати використовувати.

Ми з нетерпінням чекаємо на доступ до захоплюючих плагінів OpenAI, таких як перегляд веб-сторінок та інтерпретатор коду. А поки це стає можливим, ми хотіли б почути ваші враження. Якщо ви вже мали змогу використовувати ці плагіни, будь ласка, поділіться своїми думками в розділі коментарів нижче.

Оцініть статтю
Додати коментар