Як дізнатися, чи я заблокований у Facebook

Facebook

Якщо ми говоримо про програми для обміну повідомленнями, ми повинні говорити про WhatsApp, додаток для обміну повідомленнями з найбільшою кількістю користувачів по всьому світу, однак у багатьох країнах він не набув широкого поширення. У Сполучених Штатах, наприклад, Messenger від Facebook має більшу частку ринку, ніж WhatsApp, частка якого навряд чи залишкова.

В арабських країнах частка ринку WhatsApp також викликає сміх, тому що хтось домінує на ринку Viber. Якщо ми говоримо про Азію, оскільки WhatsApp заблокований урядом Китаю, WeChat (додаток, частково контрольований урядом) є єдиним у цій країні, додатком, який також включає велику кількість додаткових функцій , наприклад, можливість оплати, покупки в магазинах …

Всі програми для обміну повідомленнями, доступні в даний час на ринку дозволяють користувачам керувати своєю конфіденційністю , тобто керувати, чи хочуть вони, щоб інші люди зв’язалися з ними, щоб показати час останнього підключення, хто може додавати їх до груп на додаток, очевидно, можливості блокування користувачів.

Що означають Messenger значки

значки месенджерів

Всі програми для обміну повідомленнями використовують систему значків, щоб користувачі їх додатків завжди знали , який статус повідомлення Відправлені , якщо він був відправлений, якщо він був прочитаний … Однак ці значки не означають те саме на всіх платформах, особливо в WhatsApp, з яким вони мають бути загальними, оскільки вони обоє знаходяться під одним парасолькою.

  • Синій гурток означає, що повідомлення надіслано. Якщо повідомлення не було надіслано, синій кружок відображатиметься, доки його статус не зміниться. Якщо у нас немає підключення до Інтернету, це буде гурток, який відображатиметься доти, доки ми не підключимося знову.
  • Синій гурток із галочкою означає, що повідомлення надіслано, але ще не доставлене.
  • Синій гурток з галочкою означає, що повідомлення доставлено, тобто дійшло до облікового запису користувача, який тепер доступний для одержувача.
  • Гурток із зображенням контакту, якому ми надіслали повідомлення, означає, що повідомлення прочитане одержувачем. В даний час у ваших силах відповісти нам чи ні.

Мене заблокували у Messenger?

останнє з'єднання в месенджері

Як тільки ми з’ясуємо, як працюють значки Messenger, настав час підтвердіть, чи ми заблоковані нашим одержувачем . Однак спочатку ми повинні знати, які функції Messenger надає користувачам, щоб інші не могли зв’язуватися з ними, або відключення розмов, їх повне ігнорування або блокування їх безпосередньо на платформі.

Вимкнути чати

Месенджер дозволяє користувачам відключати розмови , які цікавлять вас найменше, функція, яку більшість людей у ​​шкільній групі використовують у WhatsApp. Ця функція доступна також через Facebook Messenger.

Якщо ми надсилаємо багато повідомлень, вони отримують підтвердження, що були отримані одержувачем, але не прочитані , ймовірніше, що нас змусили замовкнути, особливо якщо відображається останній раз, коли користувач підключався до платформи.

Єдиний спосіб дізнатися якщо вони дійсно змусили нас замовчати – чекати, поки вони дадуть нам відповідь, тому що, якщо вони дійсно заглушили наші повідомлення, рано чи пізно вони побачать це і знайдуть місце, щоб відповісти нам.

Запити повідомлень

Запити повідомлень

Якщо ми вперше зв’язуємося з користувачем через Messenger, платформа фільтрувати всі повідомлення, які ми надсилаємо, поки одержувач не підтвердить, що він дійсно зацікавлений . Ці повідомлення можна знайти в розділі “Запити повідомлень”, і до них можна отримати доступ, натиснувши на аватар. Поки ви не приймете цей запит, час останнього використання програми не відображатиметься.

Якщо аватар показує червона точка , це означає, що ми маємо повідомлення, що очікує затвердження. Поки одержувач не підтвердить, що ми хочемо почати з нами розмову, повідомлення ніколи не відображатимуться у тому вигляді, в якому ми їх отримали, даючи нам зрозуміти, що ми можемо бути заблоковані користувачем.

Ми заблоковані у месенджері

Якщо одержувач наших повідомлень заблокував нас на платформі, ми ніколи не отримаємо підтвердження, що повідомлення були надіслані та отримані . Крім того, ми не зможемо побачити час, коли ви востаннє використовували програму, оскільки це єдиний спосіб перевірити, чи дійсно ми заблоковані на платформі обміну повідомленнями для відвідування профілю Facebook, пов’язаного з обліковим записом, якщо у вас є один.

Якщо ми не можемо отримати доступ до профілю цього облікового запису Facebook, це синонім того, що ми були заблоковані користувачем . Тому, поки ми заблоковані, ми не зможемо з ним зв’язатися. Єдиний спосіб відновити доступ – попросити про допомогу спільного друга або надіслати йому повідомлення електронною поштою, якщо ми його знаємо.

Поради, як уникнути блокування

Контакт заблоковано у Messenger

У всіх нас був друг або знайомий, який почав надсилати нам всілякі повідомлення, багато з яких безглузді, що вимагають відповіді, що досягає використання платформ обміну повідомленнями, такі як СПАМ . Якщо ви хочете, щоб ваші друзі, друзі чи сім’я не блокували вас у майбутньому, я раджу вам уникати кроків, які я докладно описую нижче.

Не надсилайте багато повідомлень

Звуки повідомлень з месенджерів можуть бути більш-менш дратівливими залежно від кожного користувача . Якщо для того, щоб поставити запитання, ви надсилаєте 10 повідомлень, можливо, одержувач приверне до вас увагу, запропонувавши скоротити кількість повідомлень, або що він безпосередньо блокує вас і не хоче більше нічого знати про вас.

Подумайте двічі, що ви хочете сказати

Програми для обміну повідомленнями вони не дозволяють нам визначити тон, у якому вимовляються деякі слова , тому деякі з них можуть бути неправильно тлумачені і стати блокуванням нашого облікового запису. Якщо у вас немає достатньої довіри до співрозмовника, намагайтеся не використовувати слова, які зазвичай синонімічні образам.

І якщо вони нас заблокували

Якщо нас заблокували через Messenger або будь-який інший додаток для обміну повідомленнями, найшвидшим і найпростішим способом вирішення проблеми є зв’язатися з людиною по телефону . Якщо у нас немає номера телефону, єдиний спосіб, що нам залишився – це використовувати електронну пошту або будь-яку іншу соціальну платформу, де вона присутня.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Сергій

    Як розблокувати сибе у інших користувачів

    Відповіcти