Все про Netflix. Що це за додаток і чи варто його купувати?

Інтернет - блог про інтернет

Netflix – це один із найпопулярніших стрімінгових (потокових) відеосервісів у світі. Навіть якщо ви нічого про нього не знали раніше, то, напевно, дивилися або хоча б чули про такі серіали, як: «Чорне дзеркало», «Картковий будиночок», «13 причин чому», «Нарко» або «Дуже дивні справи».

Всі вони, як і багато інших фільмів та серіалів, не тільки поширюються через Netflix, але й виробляються цією ж компанією.

Однією з відмінних рис Netflix є те, що нові серіали виходять не по одній серії раз на тиждень (як, скажімо, продукція HBO), а відразу ж цілим сезоном в один день одночасно по всьому світу різними мовами.

Netflix доступний в будь-якій країні і працює на різних пристроях: смартфонах (Android і iOS), планшетах, комп’ютерах, телевізорах, ТВ-приставках, ігрових консолях, DVD і Blu-ray плеєрах.

І, що найзручніше, на всіх пристроях підтримується синхронізація перегляду. Тобто, ви можете подивитися 30 хвилин фільму на телевізорі, потім запустити Netflix на смартфоні і продовжити дивитися з того ж моменту, а закінчити перегляд у браузері на ноутбуці.

Ця програма платна і тому ми вирішили зробити докладний огляд на Neflix, щоб кожен з читачів зміг вирішити для себе, чи потрібна вона йому чи ні.

Додаток Netflix та українська мова

Контент від Netflix може бути дубльований або доступний різними мовами, включаючи українську, українську, румунську та багато інших. Мова залежить від конкретного фільму чи серіалу. Щось доступне англійською, щось дубльовано відразу 5-7 мовами.

Якщо називати конкретні цифри, то на початок 2021 року понад 900 серіалів/фільмів/мультфільмів дубльовано російською мовою. Ще близько 40 мультфільмів не містять діалогів взагалі, тобто будуть зрозумілі будь-якій людині. А також понад 100 картин спочатку знято російською.

Багато новинок випускаються також із українським перекладом.

Переглянути список всіх фільмів Netflix українською мовою (з українською озвучкою) можна на сайті uNoGS . Тут же доступний фільтр за рейтингом IMDB, жанром та роком випуску, оскільки в самому додатку таких зручних фільтрів немає:

Список всіх фільмів Netflix російською
Неофіційна база даних фільмів Netflix на сайті unogs.com

Однак, крім дубляжу, у додатку Netflix доступні субтитри різними мовами, включаючи російську. Як і у випадку з дублюванням, мова субтитрів також залежить від фільму. На початок 2021 року 2784 фільми/серіали/мультфільми в Netflix містять російські субтитри.

Таким чином, Netflix є не лише онлайн-кінотеатром, але й чудовим інструментом вивчення іноземних мов. Можна незалежно для кожного фільму вибирати мову озвучення та субтитрів.

Якщо говорити лише про англійську мову, тоді вам буде доступно близько 8 тисяч серіалів/фільмів/мультфільмів.

Опис основних функцій та можливостей Netflix

Якість відео залежить від конкретного фільму і може досягати роздільної здатності Ultra HD (4K ). Але цікавіше тут не це, а підтримка відео з розширеним динамічним діапазоном у двох форматах ( HDR10+ та Dolby Vision ), а також звуку Dolby Atmos (на даний момент на смартфонах ця опція не доступна).

В оглядах різних смартфонів на Deep-Review ми завжди вказуємо, чи екран конкретного пристрою здатний відтворювати картинку в HDR. Але багато людей, навіть маючи сумісний смартфон, ніколи не дивилися HDR-відео, оскільки не знають де шукати такий контент. Усі програми із безкоштовним піратським контентом не підтримують цю технологію.

У цьому і полягає велика перевага Netflix – картинка в HDR10 (працює на всіх Android-флагманах) або Dolby Vision (працює на флагманах iPhone з AMOLED-екранами) виглядає бездоганно.

Але тут варто зазначити одну важливу деталь. Справа в тому, що весь контент Netflix захищений від піратства за допомогою технології DRM (управління цифровими правами). Зокрема, використовується DRM-платформа від компанії Google під назвою Widevine двох рівнів L1 та L3.

Так от, якщо якась компанія не товаришує з Google, її смартфони не пройдуть сертифікацію та не отримають підтримки Widevine L1. А без цього всі відео в Neflix будуть доступні тільки в SD-якості (тобто навіть нижче, ніж HD 720p) без HDR10 або Dolby Vision.

Наразі всі сучасні смартфони Huawei позбавлені цієї підтримки через санкції США. Відповідно, використовувати Netflix навіть на найдорожчих флагманах цієї компанії (наприклад, Huawei P40 ) безглуздо. Якось обійти це блокування неможливо.

Але повернемося до програми Netflix. Воно складається з кількох розділів:

 • Головна
 • Скоро
 • Завантаження

Головна сторінка, у свою чергу, розділена на Серіали , Фільми та Мій список :

опис інтерфейсу Netflix російською

У розділ Мій список можна додавати будь-які відео, щоб потім продовжити перегляд, а також для того, щоб Netflix пропонував вам більше схожого контенту. Будь-якому фільму можна поставити лайк або дизлайк:

лайки та дизлайки у додатку Netflix

Це також впливає на автоматичні вибірки (рекомендації) від Netflix.

Дізнатися, в якому форматі доступне відео, можна прямо в його описі. Контент, що підтримує HDR10 або Dolby Vision, позначений відповідними значками:

hdr відео у netflix
HDR10
Dolby Vision у додатку Netflix
Dolby Visioin
hd відео в netflix
HD відео

Будь-яке відео можна завантажити для подальшого перегляду без доступу до Інтернету. Для цього достатньо натиснути відповідну іконку праворуч від конкретного епізоду (для серіалів) або завантажити кнопку .

Але дивитися завантажені відео можна тільки в Netflix і тільки з активною підпискою. Тобто, вам не вдасться завантажити тисячу серіалів, потім скасувати передплату на Netflix і дивитися їх безкоштовно протягом кількох років.

Змінити мову дубляжу або субтитрів можна безпосередньо під час перегляду відео, натиснувши спочатку на екран, а потім кнопку Аудіо і субтитри :

вибір субтитрів та мови netflix

На наступному прикладі обрано російське озвучення та відключено субтитри:

приклади мов озвучення та субтитрів neflix

Якщо слова російська немає в колонці зліва ( Аудіо ), значить, озвучення російською мовою не доступне для цього фільму/серіалу. Якщо слово російська не зазначено праворуч ( Субтитри ), значить, немає і російських субтитрів.

Netflix також має експериментальні відео, в яких сам глядач обирає сюжетну лінію. Спробувати цей формат можна на серіалі «Чорне дзеркало» ( Black Mirror ) у серії «Бандерснетч» ( Bandersnatch ).

Опис налаштувань Netflix

Зайшовши у свій профіль (маленька аватарка у правому верхньому кутку) і вибравши Параметри програми , ви потрапляєте в налаштування програми:

Особистий профіль у Netflix
налаштування програми Netflix

Ось що вони означають:

 • Використання стільникових даних . Тут можна вказати, як саме буде використано мобільну передачу даних під час перегляду відео. Тільки Wi-Fi означає, що фільми будуть завантажуватись тільки по Wi-Fi; Зберегти дані дозволяє використовувати мобільну мережу, але відео буде низькою якістю для максимальної економії трафіку; Максимальний обсяг даних знімає всі обмеження використання мобільної мережі. А перемикач Автоматично дає право додатку самостійно вирішувати, як чинити у кожному конкретному випадку.
 • Дозволити повідомлення . Увімкнувши цю опцію, ви дозволяєте Netflix надсилати вам сповіщення. Справа в тому, що в розділі «Скоро» є кнопка нагадати під кожним трейлером. Натиснувши її, Netflix повідомить вам, коли цей фільм/серіал буде доступним для перегляду.
 • Тільки Wi-Fi . Якщо увімкнути цю опцію, Netflix завантажуватиме відео для подальшого перегляду без Інтернету лише по Wi-Fi. Якщо вимкнути опцію, завантаження буде здійснюватись і за допомогою мобільних даних (якщо Wi-Fi не доступний).
 • Розумні завантаження . Увімкнувши цю опцію, Netflix автоматично завантажуватиме для офлайн-перегляду фільм, який ви зараз дивитеся. Це робиться для того, щоб ви змогли переглянути відео пізніше навіть без доступу до Інтернету. Якщо відео переглянути — файл видаляється зі смартфона автоматично.
 • Якість відео, що завантажується . Вибір якості, в якому завантажуватимуться відео: Висока — максимальна, Стандартна — середня якість.
 • Розташування завантаження . Вибір місця (внутрішня пам’ять або картка пам’яті), щоб зберігати завантажені фільми.
 • Акаунт . Вибравши цей пункт меню, ви перейдете на сайт Netflix, налаштування облікового запису.
 • Перевірити мережу . Перевіряє доступність сервера та наявність інтернету на смартфоні.
 • Характеристики відтворення . Вище ми говорили про те, що Netflix показуватиме фільми максимально як тільки, якщо смартфон підтримує сертифікат Widevine L1. У цьому пункті меню ви зможете побачити наявність сертифікатів, а також дізнатися, чи підтримує ваш HDR10-контент.

А тепер поговоримо про найголовніше вартість.

Скільки коштує Netflix і як дивитися місяць безкоштовно

Цей сервіс працює за передплатою. Тобто платити доведеться щомісяця . А вартість передплати залежить від тарифного плану і тієї країни, де ви купуєте підписку.

Перш ніж Netflix почне знімати гроші з карти, вам буде надано 30-денний безкоштовний тестовий період . Ви можете користуватися сервісом у максимальній якості, завантажувати відео або дивитися онлайн. Перевірити кількість та різноманітність контенту російською мовою, подивитися, як виглядає картинка у HDR10 або Dolby Vision (якщо ваш пристрій підтримує ці формати).

Потім можна просто відмовитись від передплати за пару днів до закінчення тестового періоду. Таким чином, ви зможете цілий місяць дивитися Netflix безкоштовно. А потім видалити програму або, за бажання, оформити передплату.

Чому продовжити тестовий період не вийде

Ймовірно, вам спало на думку — чому б не реєструвати щомісяця новий обліковий запис у Netflix і не дивитися фільми безкоштовно протягом кожного 30-денного тестового періоду.

Справді, така схема спочатку працювала. Потім Netflix запровадив обов’язкове додавання кредитної картки під час реєстрації облікового запису. Якщо за місяць ви закриєте свій обліковий запис і спробуєте зареєструвати новий, використовуючи ту ж кредитну картку, більше безкоштовний тестовий період ви не отримаєте.

Як скасувати передплату на Netflix протягом безкоштовного періоду?

Якщо ви зареєстрували тестовий обліковий запис тільки з однією метою – спробувати безкоштовно сервіс, тоді обов’язково до закінчення тестового періоду зробіть таке:

 • Запустіть програму Netflix
 • У правому верхньому кутку натисніть іконку зі своєю аватаркою
 • У меню виберіть Акаунт
 • Програма перенаправить вас на інтернет-сторінку з вашим обліковим записом. Тут потрібно натиснути кнопку Скасувати передплату
 • Відкриється сторінка підтвердження, де потрібно натиснути кнопку Завершити скасування

Що важливо, доступ до Netflix не буде заблокований. Ви можете й надалі повноцінно користуватись сервісом до закінчення тестового періоду. Іншими словами, якщо ви вирішили просто безкоштовно спробувати Netflix протягом місяця, можна скасувати підписку першого ж дня, щоб не забути це зробити через місяць.

Те саме стосується і платної підписки. Якщо ви захочете скасувати її, тоді сервіс буде доступний до кінця оплаченого періоду. Наприклад, якщо ви востаннє платили за сервіс 1 липня і скасували передплату 20 липня, Netflix продовжуватиме працювати до 1 серпня і тільки потім ви не зможете ним користуватися.

Ціни та тарифні плани виглядають наступним чином:

Базовий план за 8 євро/місяць включає можливість одночасного перегляду відео в стандартній якості лише на одному пристрої. Тобто дві людини вже не зможуть на різних смартфонах одночасно дивитися фільми.

Стандартний план за 10 євро/місяць включає можливість перегляду відео в 1080p FullHD якості одночасно на двох пристроях.

Преміум план за 12 євро/місяць включає можливість перегляду відео у максимальній якості (4K, HDR, Dolby Vision) одночасно на 4 пристроях.

Важливо: не існує зламаних (піратських) версій програми Netflix. Якщо ви знайшли таке, можете бути впевнені, що це шкідливе ПЗ, яке не має жодного відношення до сервісу Netflix.

І ще одне уточнення. Як вже було згадано вище, ціна на підписку залежить від країни, де ви її оформляєте. І в деяких країнах Україна , (Аргентина, Туреччина) передплата коштує набагато дешевше.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Наді,

  Чому при реєстрації зразу зняли абонплату? Не надано тестового періоду. Тобто, я розраховувала, що кошти знімуть через місяць (можливо ж мені не зайде), але зняли зразу…

  Відповіcти
  1. Стерненко Микола автор

   Політика змінилася, тестового періода вже немає

   Відповіcти